Znajdź pomysł na prezent dla Mamy! Promocja trwa do 26.05 do północy Pozosało:

Dobrze wiemy, jak ważne jest dopasowanie obuwia domowego dla maluchów i dlatego w tej kategorii oferujemy bardzo wygodne wysokie kapcie dla dzieci, które powinny zadowolić najbardziej wymagające małe stópki. Na pewno doskonale będą się sprawdzały w okresie jesiennym i zimowym, gdy dzieci przebywają w pomieszczeniach intensywnie wentylowanych lub na dużych salach gimnastycznych, czy też publicznych krytych placach zabaw. W naszej ofercie koncentrujemy się przede wszystkim na dostarczaniu produktów, które są dedykowane dla bardzo indywidualnych potrzeb. Proponujemy kapcie w różnych kolorach i fasonach, a wszystkie wyprodukowane są z wykorzystaniem najnowszych technologii.

Kapcie wiernymi towarzyszami zabaw

Właściwy wybór kapci to jedna z ważniejszych kwestii, jeżeli chodzi o kompletowanie garderoby dziecięcej. To w końcu na stopach opiera się zawsze cały ciężar malucha, który przecież szczególnie w okresie intensywnego rozwoju fizycznego będzie uczestniczyć w najróżniejszych dynamicznych zabawach. Proponowane w sklepie vanuba.com wysokie kapcie dziecięce perfekcyjnie się sprawdzą zarówno w przypadku dziewczynek jak też chłopców. Wszystkie produkty dostępne są w bardzo różnych rozmiarach i oczywiście w optymalnych cenach. Świetnie się prezentują i dopasowują się do stopy dzięki naturalnej skórze, z której zostały zrobione.

Proponujemy także zróżnicowany kolorystyczny wybór, dzięki czemu wysokie kapcie dla dzieci dopasowane będą dla dziewczynek, które uwielbiają kolor liliowy lub turkusowy, ale także dla chłopców, którzy wolą beż albo popiel. różne odcienie czarnego.

Kapcie, w których dzieci zawsze czują się komfortowo

Proponowane w tej kategorii kapcie są dowodem na to, że mogą to być produkty, które maluchy będą z chęcią zakładać samodzielnie. Powodem są walory stylistyczne, ale także namacalne. Dzieci instynktownie chcą wszystkiego dotykać, a nasze kapcie dla dzieci z wysokim podbiciem są właśnie miłe w dotyku. Gwarantuje to naturalna skóra owcza. Podeszwę stanowi natomiast termokauczuk, gwarantując stabilne podparcie. W takich kapciach można się oddać najróżniejszym aktywnościom.

Zachęcamy do przejrzenia kapci dostępnych w tej kategorii i wybrania odpowiedniego koloru dla chłopca lub dziewczynki.