To jest moja druga para kapci. Jestem z nich bardzo zadowolona. Noszę zarówno zimą jak i latem. Jedno co mi nie pasuje to wycieranie się futerka pod piętami ( w poprzedniej parze), ale to produkt naturalny więc jestem w stanie zaakceptować taką niedogodno
Wysokiej jakości kapcie , komfortowe miękkie , cieplutkie i bardzo eleganckie ❤️
To jest kolejny mój zakup tych kapcie, uwielbiam je, sa miłe, ciepłe i przytulne
Świetne dla każdego kto lubię mieć ciepło w stopy
Precyzyjne i solidne wykonanie. Polecam
To już moje 3 papcie, cudowne!!!
Najwygodniejsze kapcie jakie kiedykolwiek miałam. Mają sztywną, nieślizgającą się podeszwę, a jednocześnie są miękkie i ciepłe pod stopą dzięki warstwie wełny. Serdecznie polecam!
Kapcie bardzo fajne, niestety dla mnie za twarda podeszwa, zwrócone
Świetne kapcie, w końcu nie marzne w stopy ❤
Solidne, wygodne i bardzo ciepłe. Polecam!
Kapcie są mięciutkie i pięknie wykonane. W końcu w czasie jesienno- zimowym nie marzną mi stopy. A przy okazji pięknie pachną już miesiąc.
Kapcie sa bardzo piękne, cieple i wygodne. Rewelacyjny zakup, idealny na zimę. Cudownie wykonane. Polecam!
To moje pierwsze zakupy.
Artykuł zgodny z obrazem na stronie.
Rozmiar adekwatny do noszonego. Kapcie dobrze wykonane, cieputkie, ale i troszkę ciężkie.
Ogólnie - polecam.
Bardzo ładne. Mam nadzieję, że sprawią radość obdarowanej osobie i będą się dobrze nosić.
Trudno ocenić prezent nieotwarty
Bardzo dobra jakosc produktu,bardzo polecam.
Jakość super, kolor super, krój też ale w środku jest tyle futerka ,że ledwo wchodzi stopa. i tak wzięłam rozmiar większy bo tak doradziła koleżanka, która po kupieniu innego modelu odesłała bo był mega ciasny. na długość dobre ale tak ciasne, że aż cisnę
Każdemu kto marznie w stopy szczerze polecam. Laczki wygodne i bardzo ciepłe, co prawda po miesiącu odkleiła się trochę podeszwa, ale ten drobiazg załatwiłam samodzielnie klejem. Polecam.
Pięknie wykonane. Super wygodne. Polecam :)
Uwielbiam je. Ciepłe, piękny kolor i krój.
Solidnie wykonane, bardzo wygodne i ładne.
Piękne i ciepłe, genialna jakość.
Cudowne ciepłe kapcie, uwielbiam je.
Łapcie są cudowne . Wreszcie mam ciepłe stopy . Czuję jakbym stopy miała w cieplutkim piecyku . Kocham moje klapki i nie kupię już nigdy innych . Polecę je każdemu kto zapyta mnie o radę w tej kwestii . Jedyne moje zmartwienie to jasny kożuch w środku . M
fenomentalne klapki, dopieszczone w kazdym calu - sa jak mgielki!
Najsolidniejsze i najcieplejsze pantofle jakie kiedykolwiek miałam. Polecam!!!
Bardzo wygodne i ciepłe. Babcia bardzo zadowolona, a dobór kapci dla niej to zawsze było olbrzymie wyzwanie.
Kupiłam na prezent dla starszej, ale b wymagającej pani. Zachwycona.
Bardzo wygodne cieplutkie milutkie uwielbiam ❤️
Nareszcie jest mi ciepło w nogi.
Rewelacyjna jakość, bardzo wygodne, rozmiar zgodny z opisem.