Idealna wyprawka dla dziecka – pierwsze kapcie, mata do wózka, skóra Relugan

Idealna wyprawka dla dziecka – pierwsze kapcie, mata do wózka, skóra Relugan

2023-01-30 18:21:00

Śpioszki, kocyki, kapcie dziecięce, odpowiednie dla wrażliwej skóry kosmetyki, a w końcu również mata do wózka i buciki - pierwsza wyprawka Twojego maluszka to nie lada wyzwanie! Liczy się nie tylko ciekawy design, ale przede wszystkim doskonała jakość i precyzja wykonania. Sprawdź jak skomponować wyprawkę dla swojego dzidziusia, aby zapewnić mu maksymalny komfort i bezpieczeństwo w każdej sytuacji!

Podróż z dzieckiem - akcesoria, które na pewno Ci się przydadzą

Choć jeszcze kilka lat temu dłuższe podróże z dzieckiem stanowiły prawdziwe wyzwanie, dziś stały się codziennością! Wygodne, dbające i naturalne ułożenie kręgosłupa foteliki, czy tablety montowane na zagłówkach sprawiają, że dziecko przeżywa podróż zdecydowanie spokojniej niż kiedykolwiek wcześniej. Przed wyjazdem warto oczywiście upewnić się, że spakowaliśmy wszystkie niezbędne elementy jak ubranka na zmianę, pieluszki, chusteczki nawilżane, puder, oliwkę, ulubiony kocyk i poduszkę.

Ogromne znaczenie odgrywa również właściwy dobór takich akcesoriów jak wkładka do fotelika i wkładka do wózka z Reluganu z owczej wełny. Tego typu osłony nie tylko znacznie zwiększają komfort dziecka, ale również dbają o jego maksymalne bezpieczeństwo. Naturalne materiały takie jak lecznicza skóra Relugan dba o utrzymanie optymalnej temperatury, gwarantuje przepływ powietrza i zapobiega rozwojowi wirusów, bakterii, alergenów i grzybów.

Naturalna skóra lecznicza Relugan to także ciekawa alternatywa dla kocyków, śpiworków i otulaczy. Jest niezwykle miękka w dotyku i przyjazna nawet dla najdelikatniejszej, skłonnej do reakcji alergicznych skóry. Dobra, turystyczna wyprawka dla dziecka powinna uwzględniać również osłonki na szyby chroniące maluszka przed słońcem, lusterko, dzięki któremu możliwe będzie podejrzenie dziecka oraz komplet zajmujących jego czas, angażujących zabawek edukacyjnych, jak grające książeczki, czy układanki magnetyczne.

Wkładka do wózka/fotelika ze skóry medycznej Relugan

Każda podróż czy dłuższy spacer to dla maluszka prawdziwa przygoda. Wraz z Tobą odkrywa nowe miejsca, angażuje się w otaczający go świat i odkrywa nowe, nieznane dotąd zjawiska przyrody. Aby zmaksymalizować jego komfort, a więc i tym samym zapewnić mu najlepsze warunki do swobodnego eksplorowania świata, konieczne jest zadbanie o odpowiednie wyposażenie, jak np. skóra Relugan do wózka.

Lecznicza skóra Relugan jest materiałem o niezwykłych właściwościach. Przede wszystkim zapewnia maluszkowi optymalny komfort cieplny, bez obaw o jego przegrzanie. Doskonale reguluje przepływ powietrza i wykazuje właściwości termoregulacyjne, zapewniające Twojemu dziecku zdrowy, spokojny i regenerujący sen. Co więcej, wełna owcza jest także materiałem całkowicie bezpiecznym dla alergików. Zapobiega namnażaniu się alergenów, wirusów, bakterii i grzybów.

Klasyczny design i komfort - pierwsze kapcie dla dziecka

Idealna wyprawka powinna uwzględniać również paputki dla niemowląt i dzieci, dostosowane do potrzeb i wieku. Pierwsze buciki powinny być wykonane z najwyższej jakości, oddychających materiałów odpowiednich dla delikatnej skóry dziecka.
Pierwsze kapcie dziecięce skórzane muszą zatem wyróżniać się takimi cechami jak:

  • Lekkość - kapcie dziecięce muszą wyróżniać się lekkością. Nie chcemy utrudniać nauki dodatkowym obciążeniem, które mogłoby zakłócić koordynację ruchową dziecka.
  • Komfortowy materiał - pełna przepuszczalność powietrza to postawa. Dzięki niej możliwe jest zapobieganie przegrzaniu stopy, a także pojawieniu się bakterii i grzybów. Właściwą cyrkulację powietrza zapewniają m.in. kapcie dla dziecka wykonane z owczej i baraniej wełny.
  • Właściwy rozmiar - ogromną rolę odgrywa nie tylko wielkość, ale również ilość miejsca na paluszki, jaką zapewniają kapcie dla dziecka. Paluszki muszą poruszać się swobodnie, ponieważ tylko wtedy zapewnimy swojemu maluszkowi pełną swobodę.

Wygodna i niezwykle przyjemna dla cała mata do wózka wykonana z leczniczej skóry Relugan, odpowiednio dopasowane kapcie dziecięce wykonane z przewiewnych i naturalnych materiałów oraz otulacze i kocyki z owczej wełny to doskonała baza dla idealnej wyprawki maluszka! Postaw na najwyższą jakość i staranność wykonania, dzięki którym zapewnisz najwyższy komfort swojemu dziecku.

Polecane:
https://vanuba.com/produkt/wkladka-do-wozka-relugan/1818
https://vanuba.com/produkt/skora-owcza-relugan-90-cm/1799
https://vanuba.com/produkt/kapcie-skorzane-dzieciece-kiko-musztardowy/1768