Znajdź pomysł na prezent dla Mamy! Promocja trwa do 26.05 do północy Pozosało:
Dlaczego warto postawić na wkładkę do wózka ze skóry Relugan?

Dlaczego warto postawić na wkładkę do wózka ze skóry Relugan?

2022-11-01 10:20:55

Każdy rodzic chce zapewnić swojemu maleństwu możliwie największy komfort podczas spacerów. Zadbanie o delikatną, skłonną do podrażnień czy alergii skórę dziecka to jednak duże wyzwanie. Zaleca się bowiem, aby maluszek otoczony był naturalnymi materiałami. Tu z pomocą przychodzi niezwykła skóra Relugan. Wybierając wkładkę do wózka Relugan będziesz więc spokojny o zdrowie i wygodę swojego dziecka. Dlaczego? Spieszymy z odpowiedzią!

Termoregulacja na najwyższym poziomie

Owcza skóra Relugan to materiał w stu procentach naturalny. Puszyste, gęste włosie zapewnia świetną izolację i zatrzymanie ciepła nawet podczas niskich temperatur na zewnątrz. Skóra Regulan jest też materiałem oddychającym, który gwarantuje fenomenalną cyrkulację powietrza i odprowadzanie wilgoci. Z wkładką do wózka ze skóry Relugan Twój maluszek latem nie będzie się przegrzewał, a zimą – marzł. Kiepska pogoda nie będzie już wymówką przed popołudniowym spacerem.
Oprócz samego komfortu odpowiednia termoregulacja istotna jest również ze względów zdrowotnych. Układ odpornościowy niemowlęcia nie jest jeszcze w pełni rozwinięty, dlatego marznięcie lub przegrzanie mogą niekorzystnie odbijać się na jego zdrowiu. Co więcej, syntetyczne materiały nierzadko powodują też odparzenia czy potówki. Warto wybierać więc tworzywa, które wspomogą dziecko w prawidłowym rozwoju i zwiększą szansę na uniknięcie chorób. Dzięki swoim właściwościom wkładka do wózka ze skóry Regulan idealnie spełnia te kryteria.

Brak szkodliwych substancji

Wybierając naturalne materiały, doskonale znasz skład, jaki oferuje Ci producent. Materiały sztuczne często zawierają w wiele szkodliwych składników. Delikatna skóra dzieci i niemowląt może reagować na nie podrażnieniem, wysypką czy świądem. Skóra owcza Relugan jest natomiast materiałem całkowicie pozbawionym niebezpiecznych dodatków. Sama natura!
Właściwością, która dodatkowo wpływa na bezpieczeństwo użytkowania skóry Relugan, jest włosie pokryte naturalną lanoliną. Zapobiega ona przedostawaniu się bakterii, wirusów i alergenów, dodatkową tworząc warstwę ochronną przed zabrudzeniami.

Wielozadaniowość, czyli to, co rodzice lubią najbardziej

Skóra owcza Relugan to materiał, który zapewni Twojemu dziecku najwyższy komfort i bezpieczeństwo już od pierwszych chwil życia. Możesz ją wykorzystać nie tylko jako wkładkę do wózka. Dzięki swojej elastyczności i wysokim właściwościom termoregulacyjnym sprawdzi się także jako otulacz dla niemowląt, kocyk albo śpiworek. Sprawdzi się do wyścielania niemal każdej powierzchni, z którą dziecko ma styczność: fotelika samochodowego, krzesełka, nosidełka czy nawet sanek. Dopasuje się do różnych modeli wózków, gondoli jak i spacerówek.
To jednak nie koniec! Skóra owcza Relugan to produkt, który posłuży całej rodzinie przez lata. Dzięki znanym od wieków właściwościom leczniczym będzie także świetnym sprzymierzeńcem w uśmierzaniu bólu, szczególnie spowodowanego problemami reumatologicznymi lub krążeniowymi. Możesz zastosować ją do wyścielenia fotelu kierowcy w samochodzie, a nawet jako narzuta na łóżko, kocyk lub stylowy dywanik.

Komfort i bezpieczeństwo dziecka powinny być najważniejszymi kryteriami w wyborze produktów dla niemowlaków. Starannie wyselekcjonowany materiał, drobiazgowe wykonanie i lokalna produkcja – wkładka do wózka ze skóry Relugan, jaką dostaniesz w sklepie Vanuba to gwarancja troski o Twojego malucha. Postaw na naturalność – już od pierwszych dni życia dziecka!