Znajdź pomysł na prezent dla Mamy! Promocja trwa do 26.05 do północy Pozosało:
Dlaczego produkty ze skóry Relugan to świetne prezenty dla dzieci?

Dlaczego produkty ze skóry Relugan to świetne prezenty dla dzieci?

2022-11-01 10:20:55

Dla dzieci zawsze staramy się dobierać najwyższej jakości produkty, wykonane w pełni z naturalnych materiałów i bezpieczne. Ich nieprzystosowane jeszcze do naszego środowiska ciała natychmiast reagują na wszelkie chemiczne dodatki i niebezpieczne substancje. Właśnie dlatego skóra jest idealnym materiałem dla maluszków. Zobacz, jakie korzyści dla dziecka niesie ze sobą skóra Relugan i jakie produkty znajdziesz dla najmłodszych w naszym sklepie.

Wyjątkowa skóra Relugan

Czym właściwie różni się skóra Relugan od zwykłej skóry owczej? Wbrew pozorom różnic jest całkiem sporo. Wszystkie wynikają z wyjątkowego procesu produkcji, podczas którego do garbowania nie używa się związków zawierających chromu, chloru i metali ciężkich. Dzięki temu skóra Relugan zachowuje swoje wyróżniające ją lecznicze właściwości, które doceniane są także przez lekarzy i rehabilitantów.

Skóra Relugan jest garbowana jedynie naturalnymi garbnikami i nie farbowana. Swój naturalny kremowo-żółty kolor zawdzięcza właśnie temu wyjątkowemu procesowi produkcji. Używanie wyrobów ze skóry Relugan jest w pełni bezpieczne zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Kładąc dziecko na skórze Relugan masz pewność, że nic mu nie grozi, a zabawa na niej przyniesie mu mnóstwo radości.

Właściwości i korzyści dla najmłodszych

Właściwie jakie korzyści niesie ze sobą podarowanie dziecku skóry Relugan? Najmłodsi z pewnością przede wszystkim docenią miękkie i delikatne runo, które będzie otulało ich skórę. Dzieciaki z chęcią będą na niej spać i się bawić. Nie zdziw się, jeśli przyłapiesz swoje dziecko na wtulaniu rączek lub policzka w miękką wełnę.

Skóra Relugan ma właściwości termoregulujące. Zapewnia także właściwą cyrkulację powietrza. Z powodzeniem możesz kłaść na niej do spania dzieci zarówno zimą, jak i latem. W chłodniejsze dni zapewni dziecku ciepło i zbierze nadmiar wilgoci, z kolei w cieplejsze delikatnie ochłodzi. Możesz więc korzystać z niej przez cały rok.

Wyroby z tego materiału są w pełni bezpieczne dla dziecka, także pod względem występowania bakterii i alergenów. Właściwości przeciwbakteryjne, które wykazuje zawarte w niej białko, chroni skórę przed rozwojem groźnych wirusów i grzybów. Z kolei warstwa lanoliny nie dopuszcza do rozwoju roztoczy, które są jednym z najczęstszych alergenów. Zapomnij więc o wysypce czy zaczerwienieniu na skórze dziecka.
 
Wielu rodziców może niepokoić trudność w utrzymaniu skóry w czystości. Problem ten jednak nie dotyczy skóry Relugan, która wykazuje właściwości samoczyszczące. Pielęgnacja tych produktów nie jest trudna i ogranicza się do okresowego przeczesywania runa. Zalecane jest także sezonowe wietrzenie i delikatnie trzepanie skóry.

Wyroby ze skóry Relugan są doskonałe dla najmłodszych. Nie wiesz co kupić na baby shower – sprezentuj wyjątkową skórę Relugan. Możesz być pewien, że przyszła mama będzie Ci za nią wdzięczna. Jest ona także doskonałym pomysłem na prezent z okazji narodzin czy jako uzupełnienie wyprawki dla nowo narodzonego maleństwa. A może jesteś w trakcie aranżowania pokoju dziecięcego? Niech znajdzie się w nim miejsce na skórę Relugan, która wniesie do pokoju ciepło ogniska domowego. Pokój od razu stanie się przytulniejszy i będzie czekał na swojego nowego mieszkańca.

Produkty, które pokochają dzieci i dorośli

W naszym sklepie internetowym znajdziesz naturalną skórę Relugan, która doskonale sprawdzi się w wielu sytuacjach podczas opieki nad dzieckiem. Jej kompaktowe wymiary pozwolą Ci wyłożyć nią łóżeczko dziecka. Maleństwo na pewno z chęcią położy się na miękkim runie. Okrycie to zapewni mu także prawidłową cyrkulację powietrza, dzięki czemu możesz być pewna, że zawsze będzie spało na suchym podłożu. Skóra wchłonie całą wilgoć.

Skórą Relugan możesz także przykryć dziecko w chłodniejsze dni lub ułożyć ją na podłodze w formie maty do zabawy. Miękka wełna dostarczy maleństwu nowych bodźców sensorycznych. Ponadto ochroni je przed zimnem bijącym od podłogi. Wystarczy, że położysz dziecku na niej kilka kolorowych zabawek, a kącik będzie w pełni wyposażony. Z przyjemnością Twoje dziecko będzie na skórze zarówno siedzieć, jak i leżeć. Być może utnie sobie na niej krótką drzemkę.

Skóra Relugan pochłania także zapachy. Jeśli będzie ona użytkowana przez mamę, wchłonie ona specyficzny matczyny zapach. Kiedy dziecko położy się na niej nawet z dala od mamy będzie spokojne, czując jej zapach. Jeśli dziecko wybudza się w nocy i potrzebuje dużej dawki bliskości, wyłóż skórą jego łóżeczko, niech maleństwo czuje, że jesteś blisko.

W naszym sklepie pojawił się nowy produkt wykonany z naturalnej skóry Relugan przeznaczony dla dzieci. Mowa tu o macie do wózka, która zapewni Twojemu dziecku komfort podczas spacerów. Zima jest równie dobrym okresem na wyjścia z dzieckiem, jak lato. Wystarczy odpowiednio zabezpieczyć dziecko przed niską temperaturą. W tym pomoże Ci mata do wózka ze skóry Relugan. Wyłożysz nią oparcie oraz siedzisko wózka i stworzysz swojemu maleństwu przyjemne gniazdko, w którym z chęcią się prześpi. Możesz nią także otulić maleństwo i zagwarantować w ten sposób ciepło nawet w mroźne dni. Skóra zapewni Twojemu dziecku odpowiednią temperaturę także latem. Będzie je przyjemnie chłodziło, co w upalne dni z pewnością przyniesie mu dużą ulgę.

Dzięki naturalnym procesom produkcji skóra Relugan nie tylko zachowuje swoje właściwości lecznicze, ale przede wszystkim jest w pełni bezpieczna dla najmłodszych. Docenią to szczególnie rodzice nowo narodzonych dzieci, którzy dobierają dla nich jedynie produkty najwyższej jakości wykonane z naturalnych materiałów. Możesz być pewien, że zarówno sen jak i zabawa na skórze Relugan nie odbije się na zdrowiu dziecka, a nawet przeciwnie – zwiększy jego komfort podczas codziennych czynności. W naszym sklepie specjalnie dla dzieci dostępne są skóry Relugan z miękką wełną oraz maty do wózka, dzięki którym zapewnisz najwyższy komfort dziecku podczas spacerów zarówno latem, jak i zimą.