Blog

Blog / Październik 2, 2021
Produkty z naturalnej skóry wiążą się ze sporym wydatkiem. To jeden z powodów, dla których wiele osób sięga po tańsze zamienniki z ekoskóry.
Blog / Wrzesień 30, 2021
Każdy styl aranżacyjny ma pewne zasady, których należy się trzymać. Według nich wybiera się meble, oświetlenie i dodatki aranżacyjne, a nawet kolory ścian. Czy raz urządzone w ten sposób mieszkanie na zawsze takie pozostanie?
Blog / Maj 20, 2021
W tym roku spraw swojej mamie szczególny prezent na Dzień Matki. Podaruj jej miękkie, kapcie skórzane od Vanuby i zadbaj o jej komfortowy odpoczynek w domu. Niech poczuje się wyjątkowa nie tylko w tym jednym dniu. Sprawdź nasze propozycje kapci, które z pewnością spodobają się każdej mamie. Możesz wybierać spośród modeli pełnych, wkładanych i klapek.
Blog / Wrzesień 25, 2021
Szukasz nietypowego pomysłu na prezent dla wyjątkowej osoby? Kolejne perfumy, kolczyki, pasek do spodni czy skarpetki to dosyć przereklamowane opcje. Co w takim razie powiesz na… kapcie?
Blog / Wrzesień 28, 2021
Wiecznie zimne stopy to zmora wielu osób, niezależnie od wieku, płci czy stylu życia. Niektórzy zmagają się z tym problemem nie tylko zimą, ale nawet latem, kiedy na dworze temperatury przekraczają 30 stopni.